spot_img
Ana SayfaGenelİTSO, Ziraat Bankası İskenderun Şube Müdürlerini Ağırladı

İTSO, Ziraat Bankası İskenderun Şube Müdürlerini Ağırladı

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) nezaket ziyaretinde bulunan Ziraat Bankası İskenderun Şube Müdürleri’ni ağırladı.

İTSO, Ziraat Bankası İskenderun Şube Müdürlerini Ağırladı
Ziyarete, Ziraat Bankası İskenderun Şube Müdürü Fatih Ay, Ziraat Bankası Şehit Pamir Şube Müdürü Vedat Çağlar, Ziraat Bankası Meydan Şube Müdürü Tan Öktem, Ziraat Katılım Şube Müdürü İbrahim Kara ve Ziraat Bankası İskenderun Girişimci Şube Müdürü Engin Kızılok katıldı.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ülke ve bölge ekonomisi ile banka kredilerinin iş dünyasına yansımaları masaya yatırıldı.

2019 Yılı İş Dünyası için İnişli Çıkışlıydı
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “2019 yılı iş dünyası için inişli çıkışlı seviyelerdeydi. Faizlerin yüksek olması gerek işletmelerimiz gerekse KOBİ’lerimiz için zor oldu diyebiliriz. Son aylarda kredi faizlerinin düşmesi, bankaların uygun krediler sunması ile piyasalarda canlanmalar olmaya başladı. 2020 yılından umutluyuz” ifadesinde bulundu.

Ziraat Bankası İskenderun Şube müdürleri de bankalarındaki krediler ile ilgili İTSO yönetimini bilgilendirdiler.

Ziraat Bankası İskenderun Şube Müdürlerinin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO Muhasip Üye Gassan Kuran, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu, Selma Yılmaz, Yusuf Yılmaz, Raşit Özyurt, Mehmet Ünüvar ve Hıdır Güneş hazır bulundu.

DİĞER HABERLER