spot_img
Ana SayfaGenelKentin Her Noktasında Hizmet Ediyoruz

Kentin Her Noktasında Hizmet Ediyoruz

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin birçok bölgesinde gerçekleştirdiği kapsamlı çalışmalar ile kenti güzelleşmeye devam ediyor.
Kentin Her Noktasında Hizmet Ediyoruz

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin birçok bölgesinde gerçekleştirdiği kapsamlı çalışmalar ile kenti güzelleşmeye devam ediyor.
Ekipler Ayakkabıcılar Çarşısında parke tamir çalışması, Modern Evler Mahallesinde 297/6 sokakta kaldırımlarda parke tamir çalışması, Buluttepe Mahallesi 343 sokakta çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşlardan gelen talep üzerine merdiven çalışması ve Pınarbaşı Mahallesinde 178/2 sokakta bordür ve kaldırım çalışması yapıyor.
HERYERDE HİZMETLER VAR
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun’u her yönüyle güzel bir görünüme kavuşması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz kenttin dört bir köşesinde faaliyet gösteriyor. Kentteki tüm noktalarındaki cadde ve kaldırımlarda yenileme ve onarım çalışmalarını sürdüren ekipler, bütün cadde ve sokaklardaki kötü görüntüye neden olacak noktalarda da çalışmalar gerçekleştiriyor ”şeklinde konuştu.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
DİĞER HABERLER