spot_img
Ana SayfaGenelKırıkhan Ülkü Ocakları, Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU’nu anma programı düzenledi.

Kırıkhan Ülkü Ocakları, Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU’nu anma programı düzenledi.

Kırıkhan MYO konferans salonunda düzenlenen programa Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Metin TAŞÇI başta olmak üzere; Ülkü Ocakları İlçe Başkanları , Mhp İlçe Başkanları, sivil toplum kuruluşları katıldı.
Hatay’ın çeşitli yerlerinden gelenlerle katılımın yoğun olduğu program; saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı.
Kırıkhan Ülkü Ocakları Başkanı Ercan MILIK açılış konuşmasında ‘’Ruhi KILIÇKIRANLA’la başlayan şehitler kervanımızın son şehidi Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU’nu andığımız bu anlamlı gecede, bizleri yalnız bırakmayan siz değerli misafirlerimize teşekkür ederiz. Bizler Ülkü Ocakları olarak nice Fıratlar yetiştirmeyle mükellefiz, Allah kılıcımızı keskin davamızı muzaffer kılsın. ’’ Dedi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Ercan Mılık dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Program Ocaklı gençlerin hazırladığı şiir-müzik dinletisi, oratoryo, sinevizyon gösterimi ve Kum Sanatçısı Tarkan KÖYLÜ’nün gösterisi ile sonlanırken; kapanış konuşmasında Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Metin TAŞÇI ‘’Yoğun emek sarf ederek bu güzide geceyi düzenleyen Kırıkhan Ülkü Ocakları Başkanı Ercan MILIK’a ve teşkilatlarına teşekkür ederim. Şüphesiz ki Türk Milletinin ve İslam Ümmetinin manevi değerlerinin savunucusu Ülkücü gençliktir. Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU bu uğurda gözünü kırpmadan, ardına bakmadan şehadet şerbetini içmiştir. Tüm şehitlerimizi rahmet ve dua ile anıyorum.’’ Dedi.

DİĞER HABERLER