spot_img
Ana SayfaGenelTARAFTARIMIZDAN VE ALLAH’IMIZDAN BAŞKA KİMSEMİZ YOK!

TARAFTARIMIZDAN VE ALLAH’IMIZDAN BAŞKA KİMSEMİZ YOK!

Başkan Savaş, Hatayspor’un şampiyonluğa giden yolun her zaman zorlu olacağını söyledi..

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Hatayspor’un Onursal Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatayspor’daki teknik direktör değişikliği sebebi hakkında, “Hocamızdan memnunduk ama hocamızın genç olması nedeniyle bu ağırlığı kaldıramadı ve motivasyonunu kaybetti Bu nedenle yönetimle görüşerek değişiklik olmasının uygun olduğu kararı alındı” dedi.

Başkan Savaş, katıldığı radyo programında gazeteci Mithat Öztürk’ü sorularını yanıtlayarak, “Geçen sene finalden döndük ve bu sene yeniden play-off macerası yaşamak istemiyoruz. Tecrübeli bir arkadaşımızı getirdik. Geçen sene Gaziantep’i, bir önceki yıl Erzurumspor’u şampiyon yaptı. Bayram hocamız bizim kardeşimiz, şehrimizin çocuğu. Yollarımız ayrılabilir ama gönüllerimiz bir” ifadelerine yer verdi.

Başkan Savaş, Hatayspor ile ilgili
açıklamalarının devamında takımın altyapısına büyük önem verdiklerini belirterek altyapıyı iyi bir organizasyonla geleceğe hazırladıklarının altını çizdi.

HATAYSPOR’A 11 YILDIR DESTEK VERİYORUM

Başkan Savaş Hatayspor’un şampiyonluk yolunda zorlu zamanları başarıyla aştığını belirterek, “Hatayspor iki sene önce zorlu yollardan geçerek şampiyon oldu. Şampiyonluğa giden yol her zaman zorlu olacak. Bizim taraftarımızdan ve Allah’ımızdan başka kimsemiz yok” ifadelerine yer verdi.

Hatayspor’a 11 yıldır destek verdiğini ve Hatayspor’un yaşayabileceği herhangi bir başarısızlıktan en çok üzüntü duyacak kişinin kendisi olduğunu belirten Başkan Savaş, taraftarların bu durumlarda takım motivasyonuna katkıda bulunması gerektiğinin altını çizdi.

HATAYSPOR SEVGİSİ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR

Başkan Savaş Hatayspor’u çok önemsediğini ifade ederek, “Ben hayatım boyunca şahsım ve ailem için hiç kimseden bir şey istemedim ama Hatayspor için siyaset yapmadan birçok kişiden yardım talep ettim. Hatayspor sevgisi benim için çok önemlidir. Hatayspor’a hizmet vermek hem bu şehrin çocuğu olarak hem de Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bana çok onur veriyor.

Başkan Savaş konuşmasının devamında, “Bu takım üst üste büyük başarılar elde etti. Bu sene şampiyonluk istiyoruz. Takımımızdan hiçbir yardımı esirgemiyoruz. Hatayspor Süper Lig’e çıktığı zaman takımın gelirinin %20’sini altyapıya yatırmayı planlıyoruz” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER