spot_img
Ana SayfaGenelTÜRK EĞİTİM SEN GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİ BELEDİYE BAŞKANI KESKİN’İ ZİYARET ETTİLER

TÜRK EĞİTİM SEN GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİ BELEDİYE BAŞKANI KESKİN’İ ZİYARET ETTİLER

Türkiye Kamu Sen’e bağlı Türk Eğitim Sen’in Genel Merkez Yöneticileri Yaşar Şahindoğan ve Selahattin Dolgun düzenlemiş oldukları bölge ziyaretleri kapsamında Dörtyol Belediyesi ve Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin’i ziyaret ettiler.
Ziyarete Tes Hatay 2.Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık ve Yönetim Kurulu üyeleri , Dörtyol Temsilcilik Başkanı Fatih Saygılı ve Yönetim Kurulu üyeleri ve kendisi de bir eğitimci ve sendikacı olan Dörtyol Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Gürakan da eşlik ettiler.
Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin Bey Türk Eğitim-Sen yöneticilerini kabulünde yaptığı konuşmada; “Eğitim Camiasının hak hukuk mücadelesinde yıllardır hizmet veren eğitim camiasının güven ve gururuna mashar olan siz değerli Türk Eğitim Sen Genel Merkez ve taşra teşkilatları yöneticilerini ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyuyorum. Bizlerde 140 bine yaklaşan ilçe halkımıza ve eğitim camiamıza layık olmak adına zorlu bir mücadele yürütüyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun” dedi.
Türk Eğitim-Sen Genel Merkez yöneticisi Yaşar Şahindoğan da yaptığı konuşmada; “Üstlendiğiniz görevde ve yaptığınız çalışmalarda başarılar diliyoruz. Bilhassa eğitim camiasına verdiğiniz desteklere teşekkür ediyoruz. Yıllardır birlikte sendikal mücadele verdiğimiz eğitimci arkadaşımız Yaşar Gürakan beyin de bu hizmetlerde size yardımcı olmasından ayrıca mutluluk ve gurur duyuyoruz. İyi ki varsınız iyi ki varız. Hizmetlerinizde başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.

DİĞER HABERLER