spot_img
Ana SayfaGenelGözde Cerrahi Tıp Merkezi Ekip Ruhu ile Göz Kamaştırıyor

Gözde Cerrahi Tıp Merkezi Ekip Ruhu ile Göz Kamaştırıyor

Gözde Cerrah Tıp Merkezi genç dinamik ve ekip ruhu ile çalışarak hastalarına en iyi hizmeti veriyor.
Göz Hastalıkları başta olmak üzere çeşitli branşlarda sağlık hizmeti veren Gözde Cerrahi Tıp Merkezine gelenlerin gözleri aydınlanıyor.
Pandemi sürecinde sosyal mesafeye önem veren, hasta kabul ederek, insan sağlığına son derece önem veren Gözde Cerrahi Tıp Merkezi yetkilileri, “Önce İnsan sağlığı diyoruz ve hastalarımızın sağlığı bizler için çok önemli. Hastalarımıza gözümüz gibi bakıyoruz.” Şeklinde değerlendirmede bulundular. Genç dinamik, tecrübeli ekibiyle bölgede sağlık sektöründe öncü kuruluşlardan olan Gözde Cerrahi Tıp Merkezi bünyesine Göz tedavilerinin yanı sıra İç Hastalıkları (Dahiliye) , Kulak Burun Boğaz, Diyetisyen, Uzman Psikolog,Ortopedi doktorları hizmet veriyor.
Nardüzü Arsuz İskenderun sınırında Varyant yolu üzerinde sağlık hizmetlerine devam eden Gözde Cerrahi Tıp Merkezinde 7 yılda 10 bini aşkın katarakt ameliyatı başarıyla gerçekleştirilirken, ameliyat olan hastalar dünyaya gözlerini yeniden açmış gibi görmenin sevincini yaşıyorlar ve Gözde Cerrahi Tıp Merkezi ekibine teşekkürlerini iletiyorlar .
Adres: Nesli Mahallesi Varyant 157. Sokak No:12 Nardüzü / Arsuz
Telefon : 0326 618 65 65 – 0326 618 65 68

DİĞER HABERLER