spot_img
Ana SayfaGenelGüngör 24 Saat Sahada Emekçilerin Her An Yanında

Güngör 24 Saat Sahada Emekçilerin Her An Yanında

GÜNGÖR den MMK ya Gece Ziyareti ;
“İşçilerimizin Hakları Alınterleri Kurumadan Alınacak”
Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör 24 saat sahada işçilerin yanında yer alarak sorunlarını dinliyor çözüm için çareler arıyor.
Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, MMK Metalurji Fabrikasında çalışan Üyelerini 16.30 vardiyasında ziyaret ederek yaklaşan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri öncesi fikir alışverişinde bulundu.
Şube başkanı Güngör yaptığı açıklamasında, “Alın teri kurumadan haklarını almak için çaba sarf ettiğimiz sendikamız üyesi çalışanlarımızın fikirleri doğrultusunda şube ve genel merkez yöneticilerimizle birlikte taslağımızı en iyi şekilde hazırlayıp işverene sunacağız dedi.
Güngör, Toplu İş Sözleşme sürecinin önceki dönemlerde olduğu gibi sabırla takip edilmesini isteyerek yetkili kişiler haricinde söylenecek hiç bir söze itibar edilmemesi gerektiğini ifade etti.
Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Güngör, Ayrıca yeni açılacak olan sıcak tesisin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Güngör, yeni açılan tesiste 400 e yakın emekçi kardeşlerimizin burada istihdam edilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek emeği geçenleri kutladı.

DİĞER HABERLER