spot_img
Ana SayfaGenelYEŞİLDAL’DAN YAYLADAĞI ZİYARETİ

YEŞİLDAL’DAN YAYLADAĞI ZİYARETİ

AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, Yayladağı ilçesinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Yeşildal’a teşkilat mensuplarının yanı sıra Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın da eşlik etti.

YEŞİLDAL: 2023’E EMİN ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu Gönül Seferberliğine destek olan AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal: “2023 seçimlerine kadar tek bir günümüzü boş bırakmadan, Allah’ın izni ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bugünde Yayladağı ilçemizde Kızılgöl, Kışlak, Hisarcık, Aslanyazı, Uluyol, Görentaş, Güveççi, Yukarıpullu, Aşağıpullu, Kızılçat, Çabala ve Kulaç Mahallelerimizde vatandaşlarımızla hemhal olduk, esnafımızın sıkıntılarını dinleyerek çözüm yolları konusunda istişarelerde bulunduk.

Bu ülkede insanımızın hayatına dokunan her alanda ne yapıldıysa altında AK Parti’mizin imzası oldu. Yayladağı Belediye Başkanımız Mehmet Yalçın, Teşkilatımızda ise Yayladağı İlçe Başkanımız Doğan Gürlen öncülüğünde 2023 hedeflerimiz için zaman ve mekan ayrımı yapmaksızın çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Şehrimize ve ülkemize yapılan hizmetleri anlatan Başkan Yeşildal, Yayladağılı hemşerilerine Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileterek, büyük ve güçlü Türkiye hedefimizi milletimizle paylaştı.

DİĞER HABERLER