spot_img
Ana SayfaGenelARİAD Geleneksel Eğitime Destek Konserleri Devam Ediyor

ARİAD Geleneksel Eğitime Destek Konserleri Devam Ediyor

Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) her yıl geleneksel olarak düzenledikleri Eğitime Destek Konserlerine hız kesmeden devam ediyor.
Arsuz İş İnsanları Derneği’nin eğitime destek amaçlı düzenleyecekleri konserde Sakiler grubu 31 Ağustos Salı günü Arsuz MiraBar’da sahne alacak.
Arsuz da gerçekleştirilecek olan konser ile ilgili açıklamalarda bulunan Arsuz İş İnsanları Derneği Başkanı Adnan Ağır, ‘’Geleceğimiz olan genç öğrencilerimiz için 4. Eğitime destek konserimiz 31 Ağustos 2021 Salı günü Arsuz MirajBar’da gerçekleşecek. İlk yılımızda Medeniyetler Korosu, ikinci yılımızda Çelik, üçüncüsü yılımızda Rubato şu an ise dördüncüsü gerçekleşecek olan eğitime destek konserimizde Sakiler grubu sizlerle olacak.
Her yıl 40 üniversite öğrencimize kişi başı 1750 Lira burs imkanı sağlarken, bu yıl ise burs ücretini kişi başı 2000 Lira olarak belirledik. Burs sıralamasını düzenlerken şeffaf bir şekilde önceliğimizi maddi durumu çok kötü olan, anne veya baba vefat etmiş ya da ayrılmış, durumu kötü kendi imkanları ile okuyan, ailesi üzerinde herhangi bir mal varlığı olmayan öğrencilerimizi değerlendiriyoruz. Bu yolculukta desteklerini bizden esirgemeyen siz değerli eğitim gönüllülerine sonsuz teşekkürlerimizi borç biliyor, ‘Sen Ben Yok, Biz Varız’ İlkesiyle hareket edip gençlerimizin geleceğine yön verme arzusuyla çalışmalarımıza devam edeceğiz.’’ Dedi.

DİĞER HABERLER