spot_img
Ana SayfaGenelBAŞKAN FATİH TOSYALI: OTOBAN BAĞLANTI YOLLARI TRAFİĞİ RAHATLATACAK

BAŞKAN FATİH TOSYALI: OTOBAN BAĞLANTI YOLLARI TRAFİĞİ RAHATLATACAK

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,otoban bağlantı yollarının trafiği rahatlatacağını belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekilimi Abdulkadir Özel, AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, Meclis Üyeleri, Karayolları 5. Bölge Müdürü Mehmet Fidan, Karayolları Genel Müdürlüğü Otoyol Proje Şube Müdürü Arif Sezer, Hatay İl Sağlık Müdürümüz Mustafa Hampolat,Şoförler Odası Başkanı Erol Akın, Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı İbrahim Açıkgöz ve beraberindeki heyet ile birlikte proje yerlerinde incelemelerde bulundu.
PROJEYE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ
Düzenlenen inceleme gezisi hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Değişen ve gelişen İskenderun’umuza yapılacak olan otoban kavşak düzenleme projelerimizi yerinde inceledik. İskenderun’umuzun trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan Şekere ve Aşkarbeyli otoban kavşak düzenleme projemiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk” ifadelerini kullandı.
TRAFİK RAHATLAYACAK
Başkan Tosyalı,” Bu projeleri planlı ve yoğun bir çalışma içerisinde gerçekleştirip tamamlama hedefindeyiz.Kent içi ve çevresinden geçen bu yolda yapılacak olan düzenlemeler ulaşımı daha akıcı daha kolay hale getirecek. Hemşerilerimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER