spot_img
Ana SayfaGenelBELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI CEBİKE 'DE VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI CEBİKE ‘DE VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, rutin belediye hizmetlerinin yanı sıra vatandaşlarla da bir araya gelmeye devam ediyor.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ile birlikte Cebike’de vatandaşların kahvaltı davetine icabet etti.
Sıcak ve samimi bir ortamda vatandaşlarımız ile sohbet eden Başkan Fatih Tosyalı vatandaşlardan gelen talep, öneri ve sorunları dinledi.
Kentin her noktasına hizmet götürmeye devam edeceklerinin altını çizen Başkan Fatih Tosyalı,” Halkımızın içerisinde olmaya devam edeceğiz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde vatandaşlar ve esnaflarla sohbet ediyor, onların hatırlarını soruyor, sıkıntılarını dinliyoruz. Halkın içinde belediyecilik anlayışıyla en güzel şekilde hizmet vermek için ne gerekirse yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Ziyaret kapsamında Cebike Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “ Bölgede ikamet eden vatandaşlarımız ile sohbet ettik. Vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinleyerek belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler verdik. Her fırsatta vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler veriyor vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini dinliyoruz.Hizmete devam” şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam etti.

DİĞER HABERLER