spot_img
Ana SayfaGenel"HESOB’da yapılandırmayı anlattılar"

“HESOB’da yapılandırmayı anlattılar”

Sosyal Güvenlik Kurumu Hatay İl Müdürü Hamit Bal ve Ticaret ve Sanayi İl Müdürü Halit İmrek, TESK Yönetim Kurulu Üyesi Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz’ü ziyaret etti.

Ziyarette esnafların faydalanabileceği yapılandırma işlemleriyle ilgili Teksöz’e bilgi veren Bal ve İmrek borcu olan tüm esnafların bu fırsattan faydalanmalarını istediklerini bildirdiler.

TEKSÖZ: BORÇLU ESNAFIMIZ BU FIRSATI KAÇIRMASIN

Karşılıklı iyi dilek ve temennilerin sunulduğu ziyaretle ilgili açıklama yapan Başkan Teksöz, “Esnaf dostları kardeşlerim SGK Müdürümüz Hamit Bal ve Ticaret Sanayi İl Müdürümüz Halit İmrek birliğimizi ziyaret ettiler. 31 Ağustos son tarih olan taksitlendirme ile ilgili bilgi aktardılar.

SGK prim borcu (Bağ-Kur, işçi primi, genel sağlık sigortası primi) ve vergi borcu bulunan üyelerimizin çok avantajlı olan peşin ve taksitle ödeme imkânlarından yararlanabilmeleri için son başvuru tarihi olan 31 Ağustos 2021 tarihine kadar e devlet, e sigorta, posta yoluyla veya şahsen Sosyal Güvenlik İl/Merkez Müdürlüklerine, Vergi Dairesi Müdürlüklerine müracaat etmeleri önem arz etmektedir” dedi. Ziyaret, günün anısına çekilen fotoğrafla sona erdi.

DİĞER HABERLER