spot_img
Ana SayfaGenelİBRAHİM AÇIKGÖZ, GÜVEN TAZELEDİ

İBRAHİM AÇIKGÖZ, GÜVEN TAZELEDİ

İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı İbrahim Açıkgöz, Genel Kurulda Güven Tazeledi,
“Sanayi Esnafımızın Her Daim Yanındayız”

İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Genel Kurulu Sanayi Aşevinde gerçekleşirken, İbrahim Açıkgöz güven tazeledi ve yeniden Başkanlığı seçildi.
İskenderun’a daha modern bir sanayi sitesi kazandırmak için yoğun çaba sarf eden ve sanayi esnafının da desteği ile bu yolculukta emin adımlara ilerleyen İbrahim Açıkgöz, “Bize güvenen arkadaşlarımızı mahcup etmeyeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe bu zorlu yolu hep birlikte aşacağız” dedi.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, İskenderun Hızarcılar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Abdulkadir Yardımcıoğlu, İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Esnaf ve Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu üyeleri ve Sanayi Esnafının katılımı ile gerçekleşen Genel Kurulda üyeler yeni yönetime tam destek verdi.
İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinin Genel Kuruluna katılan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Genel kurulun hayırlı olması temennisinde bulunarak, Sanayi Esnafına yıllardır özlemini çektikleri otoban bağlantı yolunda mutlu sona gelindiği müjdesini verdi.
İskenderun’a ve İskenderun halkına hizmet etmekten başka gayesi olmadığının altını çizen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Ben de sizlerin arasından gelen esnafım ve esnafımızın durumunu çok iyi bilen bir kardeşinizim. El birliği ile sorunların üstesinden geleceğiz” dedi.
Divan huzurunda gerçekleşen Genel Kurulda gündemdeki maddeler görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Genel Kurula katılan Esnaf Oda Başkanları ve Sanayi Esnafı Güven tazeleyerek yeniden Başkanlığı seçilen İbrahim Açıkgöz’ü tebrik ettiler.

DİĞER HABERLER