spot_img
Ana SayfaGenelBAŞKAN FATİH TOSYALI:BİSİKLET YOLU PROJESİNİN YER TESLİMİNİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

BAŞKAN FATİH TOSYALI:BİSİKLET YOLU PROJESİNİN YER TESLİMİNİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

-BAŞKAN FATİH TOSYALI:BİSİKLET YOLU PROJESİNİN YER TESLİMİNİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
-BAŞKAN FATİH TOSYALI:
-İSKENDERUN BİSİKLET YOLU PROJESİ START ALDI
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Bisiklet Yolu Projesi” hayırlı olsun dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,İskenderun Belediyesi tarafından çalışmaları yürütülen Bisiklet Yolu Projesinin yer tesliminin gerçekleştirdiklerini belirtti.
İSTE içerisinde ,İSTE Rektörü Prof. Dr.Tolga Depci ile birlikte yüklenici firma yetkilileri ile bir araya gelen Başkan Tosyalı,İskenderun’un yeniş bir ulaşım ağına kavuşacağını belirtti.
İSKENDERUN’A DEĞER
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Mevcut projemizin en önemli özelliği, insanlarımızın rahat dolaşabileceği, çevreci ve yenilikçi olması. Şuan ihaleyi alan firma yer teslim işlemini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Rektörümüz ve ilgili arkadaşlarımıza incelemelerde bulunduğumuz projemizin İskenderunlu hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum.İskenderun’a Değer” dedi.
PROJE START ALMIŞ BULUNUYOR
Bisiklet yolu projesinin yer teslimi yapılmasının ardından start aldığını belirten Başkan Fatih Tosyalı,”Projemizi çok önemsiyoruz.Halkımızın bisiklet kullanımını teşvik etmek istiyoruz.Bu proje ile şehir içinde yeni bir ulaşım ağı planladık.Bisiklet yolu projesi kısa bir sürede tamamlanacak.Hizmete devam “şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER