spot_img
Ana SayfaGenelİTSO’nun da Ortağı Olduğu “Güvenli İş Güvenli Gelecek” Projesi Eğitimleri ONFİL Filtre...

İTSO’nun da Ortağı Olduğu “Güvenli İş Güvenli Gelecek” Projesi Eğitimleri ONFİL Filtre Fabrikalarında Devam Ediyor

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının da Ortağı Olduğu “Güvenli İş Güvenli Gelecek” Projesi eğitimleri ONFİL Filtre Fabrika çalışanlarının katılımı ile devam ediyor
Sanal Gerçeklik uygulamaları ile İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri ONFİL’ de devam ediyor. İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından yürütülen “Güvenli İş, Güvenli Gelecek” projesi eğitimlerinde Okul Müdürü Yusuf Yıldırım ve Proje Koordinatörü Kerem Deveci ONFİL çalışanlarına eğitimin önemini anlatarak başarılar diledi ve Projeye destek verenlere teşekkür etti.
“Güvenli İş, Güvenli Gelecek” projesi ortağı İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Müfit Tennioğlu da çalışanlara hitap ederek iş sağlığı ve güvenliğinin çalışma ortamında çok önemli olduğunu söyledi.
ONFİL Filtre Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda İTSO Yönetim Kurulu Üyesi olan Yusuf Yılmaz da eğitimde çalışanlarına yönelik yaptığı konuşmasında, projede yer almaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, “Güvenli İş, Güvenli Gelecek” Projesi eğitimleri çalışanlarımız için faydalı olacaktır. Projede emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

DİĞER HABERLER