spot_img
Ana SayfaGenelTOSÇELİK USTALARI BULUŞTU

TOSÇELİK USTALARI BULUŞTU

Türkiye’nin global demir-çelik üreticisi Tosyalı Holding şirketlerinden Tosçelik tarafından 2019 yılından bu yana düzenlenen ‘Tosçelik Ustaları Buluşuyor’ programı yolculuğuna Samsun, Trabzon ve Bursa ile devam etti.

Tosyalı Toyo Çelik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Tosyalı’nın katılımıyla düzenlenen programların ilki Sheraton Grand Samsun’da, ikincisi ise Ramada Plaza by Wyndham Trabzon’da gerçekleştirildi.

Demir-çelik sektörü ve bağlantılı sektörlerden yüzlerce sektör paydaşını bir araya getiren ‘Tosçelik Ustaları Buluşuyor’ programı kapsamında Tosçelik Profil ve Saç Endüstrisi A.Ş.’nin tesisat grubu ürünleri ve kullanım alanları hakkında bilgiler verildi ve karşılıklı deneyim paylaşımı yapıldı.

Ustalarla tek tek görüşüp, demir-çelik pazarındaki gelişmelerden yenilikçi demir-çelik ürünlerine kadar birçok konuda bilgiler veren Şerif Tosyalı, aynı zamanda demir-çelik sektöründeki ağlarını genişletmek için de önemli fırsatlar sundu.

Daha önce Adana ve Ankara’da gerçekleştirilen ve pandemi sebebiyle ara verilen ‘Tosçelik Ustaları Buluşuyor’ programının, önümüzdeki dönemde İstanbul ve İzmir gibi farklı şehirlerde de yapılması planlanıyor.

Tosçelik ustaları verimli geçen toplantıların ardından, Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Tosyalı’ya ve Tosyalı Ailesine, fırsat barındıran önemli buluşmalardan ötürü teşekkür ettiler.

DİĞER HABERLER